Texas Instruments розробила стек протоколу Bluetooth LE з підтримкою функції віддаленого оновлення ПЗ

16.03.2013

Компанія Texas Instruments повідомила про доступність програмного стека BLE-Stack 1.3 з інтегрованою підтримкою функції віддаленого оновлення програмного забезпечення (over-the-air-download) за протоколом бездротового зв’язку Bluetooth Low Energy, призначеного для Bluetooth систем-на-кристалі (SoC) CC2540 і CC2541. У нову версію програмного рішення компанія додала велику кількість прикладів і готових проектів, програмну оболонку під ОС Windows для тестування додатків і спеціалізований додаток Boot Image Manager (BIM), яке дозволить розмістити два різних стека Bluetooth LE в одній SoC CC2540/CC2541.

Однорежимні пристрої з підтримкою Bluetooth low energy або інтелектуальні Bluetooth-пристрої (Bluetooth Smart) сьогодні набирають популярність, оскільки ця технологія дозволяє користувачам підключити свої планшетні ПК і смартфони до автомобільних пристроїв, пристроїв домашнього офісу, медичним приладам для моніторингу здоров’я, пристроїв для спорту та фітнесу , а також до мобільних аксесуарам. Тим не менш, постійно еволюціонує ринок планшетних ПК і смартфонів і регулярне оновлення їх мікропрограм і прошивок може в подальшому призвести до відмови в підключенні того чи іншого Bluetooth Smart-пристрої. І на поточний момент користувач повинен підключати своє Bluetooth-пристрій до персонального комп’ютера по USB інтерфейсу для завантаження і оновлення прошивки з сайту виробника.

Функція OAD (over-the-air-download) допоможе виробникам Bluetooth-пристроїв і аксесуарів реалізувати кращий варіант підтримки користувачів, пропонуючи найпростіший спосіб завантаження ПЗ для Bluetooth-пристрою або аксесуара відразу після того, як смартфон або планшетний ПК отримає своє власне оновлення ПЗ Bluetooth low energy. Додатково функція дозволить реалізувати завантаження оновлень програмного забезпечення по бездротовому інтерфейсу від різних центральних пристроїв (смартфони, ПК, планшетні ПК) в системи-на-кристалі СС2540/СС2541.

Програмний додаток BLE-Stack 1.3 Bluetooth low energy безкоштовно доступний для всіх споживачів, які використовують у своїх продуктах SoC CC2540/CC2541. Для розробки та налагодження додатків можуть використовуватися налагоджувальні набори CC2540DKMINI, CC2540DK, CC2541EMK, а також спеціалізований відлагоджувальний набір для розробки Bluetooth LE аксесуарів CC2541 SensorTag.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.