Atmel maXTouch застосовано в планшетнику Samsung Galaxy Tab 10.1

26.06.2011

Samsung Galaxy Tab 10.1   Atmel ® Corporation, лідер в галузі мікроконтролерів та сенсорних рішень, сьогодні оголосила, що Samsung вибрала Atmel maXTouch™ mXT1386 контролер для застосування у свому планшетнику Galaxy Tab 10.1. Планшетник Galaxy Tab 10.1 на даний момент є самим тонкиим серед представлених на ринку, товщиною усього 8,6 міліметрів. Це спортивний 10,1-дюймовий широкоформатний HD дисплей з роздільною здатністю 1280×800 пікселів і вагою всього 1,25 фунти (566 грам). Galaxy Tab 10.1 поповнив популярну колекцію пристроів від Samsung на базі Android, що наразі використовують технологію Atmel maXTouch, серед яких 7-дюймовий плагшетник Galaxy та смартфон Galaxy S.

   Galaxy Tab 10.1 з операційною системою Android 3.1 (відомою також під назвою Honeycomb) оснащений двоядерним процесором NVIDIA Tegra 2. Його 10,1-дюймовий широкоформатний дисплей дуже чутливий, завдяки Atmel maXTouch mXT1386 підтримує можливість відслідковувати до 10 пальців (дотиків) одночасно. Планшетник має 3-мегапіксельну камеру з автофокусуванням на задній стінці і 2-мегапіксельну фронтальну камеру для відео-чату, а також повнофункціональний інтернет оглядач з підтримкою Adobe Flash 10. Galaxy Tab 10.1 підтримує Wi-Fi 802.11 a/b/g/n підключення мобільного швидкостного інтернету.

   ”Як лідер серед ємнісних сенсорних рішень, ми раді постачати наше рішення для одного з останніх планшетників Android”, сказав Джон Кехен (Jon Kiachian), старший директор з маркетингу по сенсорних рішеннях Atmel Corporation. “Технологія Atmel maXTouch продовжує використовуватись в ряді сенсорних пристроїв від смартфонів до 7-дюймовий планшетників, і тепер вдало використана у Galaxy Tab 10.1. Цей новий планшетник чудовий пристрої, який дає споживачам надзвичайні можливості керування дотиком. “


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.