Embest Technologies випускає відлагоджувальну плату MarS Board з двоядерним процесором Freescale i.М6

16.04.2013

Компанія Embest Technologies має намір випустити в травні нову відлагоджувальну плату / мінікомпьютер з енергоекономним процесором. Пристрій одержав назву MarS Board і схожий на міні-комп’ютер Raspberry Pi, але він дорожче більш ніж у два рази і володіє набагато більшою обчислювальною потужністю.

MarS Board вартістю $ 99 містить двоядерний процесор i.MX6 Dual ARM Cortex-A9 компанії Freescale, що працює на частоті 1 ГГц, графічний прискорювач Vivante GC2000, 1 ГБ ОЗУ і 4 ГБ пам’яті даних. Також є ряд портів розширення і роз’ємів.

Плата MarS Board оснащена двома повнорозмірними портами USB 2.0, роз’ємом Gigabit Ethernet і вбудованим портом HDMI. Крім того, є слот для карт microSD і два порти miniUSB.

Крім того, на платі є роз’єми портів введення / виведення загального призначення, UART, SPDIF і інших інтерфейсів. Одним словом, можна за $ 99 купити цей маленький пристрій і зробити з нього медіа-центр на базі Android або Linux, хоча насправді він розроблений для використання в якості системи для створення прототипів апаратури.

До плати можна під’єднати різноманітну периферію, включаючи клавіатуру, мишу, WiFi-адаптер або камеру. Також є роз’єм для підключення LCD-екрану з діагоналлю 4.3 або 7 дюймів.

Розмір пристрою становить приблизно 10.2 × 6.5 см.

Це не перша відлагоджувальна плата, оснащена процесором Freescale i.MX6. Плату Wandboard можна придбати з процесором i.MX6 Solo або i.MX6 Duallite. Але MarS Board має більш потужний i.MX6 Dual і кращі можливості обробки графіки.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.