Нова технологія FingerTip компанії STMicroelectronics для сенсорних екранів краще подавляє електричні завади

13.06.2011

Touch Finger STMicroelectronics оголосила про свою нову технології FingerTip, що включає в себе одночіпове рішення для ємнісних сенсорних екранів до 10 дюймів у діаметрі з можливістю кількох дотиків одночасно (Multi-Touch).

MEMS давачі та FingerTip технології мають частково аналогічну архітектуру, в якій чутливий елемент підключений до кола визначення емності. Компанія STMicroelectronics застосувала свій досвід в аналогових та змішаних інтерфейсних технології для розробки інноваційних інтерфейсsd, що можуть виявити зміни ємності на рівні атто-Фарадів  та захистити систему від завад.

Застосування з сенсорними екранами піддаються завадам з різних джерел, в тому числі дисплей, система, людський контакт, або зарядний пристрій. Недорогі і неякісні зарядні пристрої є джерелом шуму, який може вплинути на нормальну роботу, коли палець торкається екрану. Коли це стається, сильний періодичний шум впливає на систему сенсорного керування і може привести до появи хибних дотиків до екрану.

Нова FingerTip технологія ємнісних сенсорів з потужним 32-бітових DSP (Digital Signal Processing) ядром в змозі усунути такого роду завади і досягти більш високих рівнів захисту без зниження продуктивності з точки зору точності, частота кадрів і споживання енергії.

Нова лінійка продукт компанії STMicroelectronics, заснованої на новій технології, оцінюється споживачами, які можуть отримати завдяки FingerTip можливість написання вручну дрібних текстів, дуже швидкий час відгуку, наднизьке енергоспоживання, кращиу лінійность і точность в умовах завад, мініатюрний корпус що придатний для смартфонів та 10-дюймових планшетів.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.