Active-Semi розширила сімейство ШІМ регуляторів

18.04.2013

Active-Semi оголосила про розширення сімейства ActivePSR двома мікросхемами ШІМ регуляторів первинної сторони для квазірезонансних перетворювачів. Пристрої, що містять численні кола захисту, допоможуть підвищити ККД кінцевих пристроїв і знизити рівень електромагнітних випромінювань.

Нові прилади ACT410 і ACT411 поповнили захищену патентами серію автономних контролерів для мережевих адаптерів загального призначення. Мікросхеми призначені для зворотньоходових перетворювачів, що працюють в режимі переривчастою провідності на частоті до 120 кГц, і дозволяють скоротити розміри і вартість адаптерів 5 В/2.1 А і 12 В / 1 А.

«Active-Semi зосереджена на розробці інноваційних рішень для зарядних пристроїв та мережевих адаптерів загального призначення», – говорить директор з маркетингу та додаткам підрозділи AC / DC перетворювачів Пітер Хуанг (Peter Huang). – «Наше нове сімейство регуляторів первинної сторони ACT410 / 1 було створено для того, щоб створювати самі мініатюрні на сьогоднішньому ринку мережеві адаптери, що задовольняють останнім стандартам Міністерства енергетики. Мікросхема ACT410 дозволяє зробити адаптер 5 В/2.1 А для планшетного комп’ютера, використовуючи трансформатор на дуже маленькому осердю EFD15. Застосовувані в більшості існуючих пристроїв осердя EPC17 набагато більшими. Призначена для адаптерів 12 В / 1 А мікросхема ACT411 працює з осердям EE16, який також набагато мініатюрніше традиційних для цієї категорії застосувань EF20 або EE19. Мікросхеми забезпечують захист від всіляких несприятливих і аварійних режимів ».

Планована ціна однієї мікросхеми в партії 10,000 шт. становить $ 0.18 для ACT410 і $ 0.19 для ACT411.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.