Новий сенсор руху STMicroelectronics об’єднав п’ять ступенів просторової орієнтації

12.06.2011

LSM320DL   Компанія STMicroelectronics, світовий лідер постачання напівпровідникової продукції у всьому спектрі електроніки і провідний постачальник MEMS для споживчих та портативних пристроїв, оголосила про виготовлення мульти-сенсорного модуля з п’ятьма ступенями просторової орієнтації. Інтеграції 3-осьового цифрового акселерометра з 2-осьовим цифровим гіроскопом в одному пристрої покращує точність і надійність при зменшених розмірі та вартості. Це відкриває нові можливості для високоточних застосувань, що базуються на визначенні переміщення та положення в просторі, на зразок мобільних телефонів, навігаційних систем, ігрових та інших портативних електронних пристроїв.

   Новий сенсор руху від ST виявляє акселерометром прискорення до 16 g і гуроскопом кутову швидкості до 2000 град/сек. Покращена конструкція гарантує відмінну симетрію і протидію механічним і термічним навантаженням, забезпечуючи кращі в своєму класі стійкість з впливом часу та температури зміщення значення невагомості, нульової швидкості і чутливості. Модуль використовує ту ж мікромеханічну технологію, яку STMicroelectronics успішно застосовує в більш ніж 1,2 млрд. давачів руху, що продаються на ринку.

   Обєднання п’яти ступенів просторової орієнтації в одному пристрої збільшує надійність системи, що разом з високою термічною і механічною міцністю і сучасним керування налаштувань живлення робить новий мульти-давач компанії STMicroelectronics ідеальним вибором для широкого кола споживачів і промислових додатків.

   Сфера його застосувань охоплює інтуїтивні інтерфейси в мобільних телефонах, ігрові консолі, указки, пульти та інші інтелектуальні споживчі пристрої; мертвої розплати і карт відповідності в сучасних систем навігації; системи виявлення різких ударів та вільного падіння в портативних електронних пристроях, а також контролю вібрації.

   На випадок використання в портативних пристроїв з батарейним живленням, модуль містить режими відключення живлення і сну, а також вбудований давач температури та FIFO блок пам’яті, який усуває необхідність в постійному зв’язку між модулем давача і процесором через інтерфейси SPI / I2C. Пристрій працює при напрузі живлення в діапазоні від 2,4 до 3,6 В.

   Модуль сенсору руху LSM320DL вже доступний за ціни $ 3,50 для обсягів від 1000 штук.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.