Infineon представила інноваційну технологію корпусування силових приладів

12.04.2013

Infineon Technologies недавно представила перший багатокристальний силовий модуль, створений з використанням принципово нової технології корпусування, що отримала назву DrBlade («blade» в перекладі означає «лезо»). DrBlade містить низьковольтний DC/DC перетворювач з драйвером останнього покоління і два MOSFET сімейства OptiMOS. Нові прилади дозволять досягти найвищих рівнів ефективності схем DC/DC перетворювачів для джерел живлення комп’ютерних і телекомунікаційних систем, включаючи блейд-і стоєчні сервери, материнські плати персональних комп’ютерів, ноутбуки та ігрові консолі.

Нова технологія корпусування «Blade».

Не маюча аналогів у галузі інноваційна технологія корпусування Blade заснована на концепції вбудованого кристала. Такі стандартні процеси герметизації, як термокомпрессійне зварювання виводів і опресовування компаундом замінені електричними процесами. Крім того, кристал додатково ламінується захисним шаром фольги. Як результат, значно знижуються розміри корпусу, його опір і індуктивність, а також тепловий опір.

Технологій корпусування Blade.

Економія об’єму і виграш в ефективності.

Маючи розмір 5 × 5 мм при висоті 0.5 мм корпус DrBlade повністю відповідає вимогам розробників комп’ютерних систем щодо щільності потужності і займаємого об’єму. Продумане розташування виводів корпусу спрощує топологію друкованої плати. Нова технологія вбудовування кристала в комбінації з процесорами, виготовленими Infineon MOSFET сімейства OptiMOS роблять DrBlade найдосконалішим у галузі рішенням в сегменті низьковольтних перетворювачів напруги.

Спрощена функціональна схема DrBlade.

В даний час доступні зразки DrBlade. Початок масового виробництва заплановано на II квартал 2013


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.