Силові модулі PowIRaudio для конструювання підсилювачів класу D

16.05.2012

PowIraudio   International Rectifier анонсувала сімейство силових модулів PowIraudio для високоякісних домашніх кінотеатрів і автомобільних аудіо підсилювачів. У нових пристроях інтегровані PWM контролер і два потужних MOSFET транзистора для цифрового аудіо. Подібна комбінація пристроїв, об’єднаних в одному корпусі, є виключно ефективним і компактним рішенням, що дозволяє скоротити кількість компонентів, необхідних для створення підсилювачів класу D, і зменшити площу друкованої плати на 70%.

   У результаті інтеграції удосконаленої мікросхеми аудіо контролера з оптимізованими для використання в звукових підсилювачах MOSFET транзисторами підвищується ККД підсилювача при одночасному зниженні рівнів нелінійних спотворень і електромагнітних випромінювань, дозволяючи експлуатувати IR43xxM без механічних тепловідводів в широкому діапазоні одно- і двуполярних напруг живлення.

   Одноканальний модуль IR4301M і двоканальний IR4302M дають розробникам гнучкі і зручні засоби створення стерео підсилювачів і багатоканальних систем різних конфігурацій, а мініатюрні корпусу PQFN з розмірами 5×6 і 7×7 мм дозволяють ще повніше використовувати переваги підсилювачів класу D.

   Серед інших особливостей, загальних для обох приладів, треба відзначити вбудований захист від перевантаження по струму, функцію відключення при перегріві, внутрішнє/ зовнішнє відключення і плаваючий диференціальний вхід. Крім того, в IR4302M вбудований детектор обмеження сигналу.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.