Murata анонсували серію вторинних джерел на 3 А та 5 А в SIP корпусах

21.10.2012

OKX   Murata Power Solutions сьогодні оголосила про вихід лінійки OKX мініатюрних неізольованих DC/DC-перетворювачів призначені для використання як вторинні джерела у вбудованих додатках. У ОКАМІ OKX серії є 4 моделі, які забезпечують 3 А або 5 А вихідний струм при номінальній вхідній напрузі 5 В або 12 В. На додаток до існуючої OKY серії перетворювачів від Murata Power Solutions для поверхневого монтажу, нові OKX-T/3 і OKX-T/5 є серією в популярному компактному 5-контактному SIP (single-in-line package) корпусі. Інженери-конструктори тепер мають змогу вибрати тип корпусу в залежності від наявності місця на платі і вимог до розробки. Розмірами всього 22,9 х 10,2 х 7,1 мм, SIP корпус відповідає DOSA специфікації та виконаний як взаємозаміний модуль з іншими DOSA-сумісними модулями. Ці високоефективні перетворювачі, як правило, з ККД порядку 94,5% на 3,3 В вихідної напруги, мають жорстке регулювання навантаження яке робить їх ідеальними для живлення таких додатків, як FPGA і DSP. Вихідна напруга програмується в діапазоні від 0,75 до 3,63 В постійного струму для перетворювачів з вхідною напругою на 5 В , і до 5 В постійного струму для перетворювачів з вхідною напругою 12 В. Пристрої OKX серії містять захист від перевищення вхідної напруги, короткого замикання на виході, захист по струму на виході та термозахист . Функцією керування вмикання/вимиканням також присутня з позитивною або негативною логікою.

   Перетворювачі мають покращені теплові характеристики при збереженні продуктивності і можуть працювати при температурах від -40 до +85 ° C.

   Типовими галузями застосування є живлення процесорів, мереж передачі даних / телекомунікаційних систем, серверів і систем зберігання данних, промислових систем та програмованих логічних і змішаної конструкції напруги.

   Модулі RoHS-сумісним і відповідають міжнародним стандартам безпеки UL / EN / IEC 60950-1 для ІТ і торгового устаткування.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.