Microchip удосконалила інструмент розробки інтерфейсів Graphics Display Designer X

6.04.2013

Компанія Microchip Technology оголосила про випуск удосконаленого інструменту розробки інтерфейсів Graphics Display Designer X (GDD X), який дозволить швидко і легко створювати графічний інтерфейс користувача (GUI) для додатків на основі 16 – або 32-розрядних мікроконтролерів PIC. З GDD X розробники отримають можливість працювати в середовищі, якому вони віддають перевагу, включаючи Windows, Linux або Mac OS.

Сьогодні GUI широко застосовуються в різних продуктах – від кавоварок до панелей приладів автомобілів. Хоча ця вимога стає повсякчасною, спостерігається недолік доступних розробникам дешевих засобів.Розташування діалогових вікон, супровідного тексту, кнопок, смуг прокрутки та інших елементів GUI, а також підбір кольору та обчислення координат по осях x / y може зайняти дуже багато часу. GDD X дозволяє створювати GUI в середовищі «What You See Is What You Get» (WYSIWYG або «Що бачиш, те й отримаєш») і економить цінний час, що витрачається на розробку, автоматично генеруючи код на мові C, необхідний для функціонування користувальницького інтерфейсу. Завдяки GDD X може бути створений високоефективний GUI для підвищення зручності користування автомобільними, промисловими, побутовими, споживчими та медичними додатками.

GDD X дозволяє вести розробку, використовуючи графічну бібліотеку (Graphics Library) компанії Microchip, і може застосовуватися як автономно, так і в якості плагіна IDE MPLAB X. Це дає можливість створити проект з налаштованою роздільною здатністю дисплею та імпортувати всі необхідні файли підтримки драйвера / плати в MPLAB X. Згенерований код може бути відкомпильований і перевірений на пристрої. До основних поліпшень в порівнянні з оригінальною GDD можна віднести наявність ескізу екранів і функцію прив’язки до сітки, операції вирізати / копіювати / вставити, автоматичне вирівнювання об’єктів та обробку подій.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.