International Rectifier оголосила про випуск інтегрального DC/DC перетворювача з вихідним струмом до 25 А

23.03.2013

International Rectifier оголосила про початок продажів високострумових інтегральних регуляторів напруги для систем розподіленого живлення. Мікросхема IR3847, що поповнила третє покоління приладів сімейства SupIRBuck, незважаючи на мініатюрний корпус площею 5 × 6 мм може віддавати в навантаження струм до 25 А.

Завдяки новому корпусу із зменшеним тепловим опором і ряду інноваційних удосконалень контролера, IR3847 може без тепловідведення працювати при вихідному струмі 25 А. При цьому необхідна для розміщення закінченого пристрою площа друкованої плати може бути скорочена на 20% в порівнянні з альтернативними інтегральними рішеннями, і на 70 % порівняно зі схемами, які використовують дискретні силові MOSFET. Повнофункціональне 25-амперне джерело живлення може бути розміщений на площі всього 168 мм².

У пристрої використані новітні силові MOSFET і багатофункціональний контролер третього покоління, що дозволяє для мінімізації втрат виконувати точне підстроювання «мертвого часу» після корпусування приладів. Вбудований інтелектуальний LDO стабілізатор оптимізує ККД у всьому діапазоні навантажень. Повністю диференціальний вхід зовнішнього давача струму, джерело опорної напруги з точністю 0.5% в діапазоні температур від 25 до 105 ° C, прямий зворотний зв’язок від входу і надмалий джиттер в комбінації з похибкою стабілізації менше 3% у всьому діапазоні вхідних напруг, навантажень і температур перекривають список вимог, що пред’являються до апаратури високоякісних комунікаційних та комп’ютерних систем.

 

Типова схема включення IR3847

Так само, як і в решті одновходовой приладах третього покоління сімейства SupIRBuck, в IR3847 реалізована оригінальна схема модулятора, у порівнянні з аналогами зменшує джіттер на 90%. Це дає розробникам подвійну перевагу, дозволяючи зменшити викиди вихідної напруги приблизно на 30% і одночасно підвищити робочу частоту, щоб скоротити розміри пристрою, покращити його перехідні характеристики і використовувати вихідні конденсатори меншої ємності.

IR3847 випускається в невеликому корпусі PQFN площею 5 × 6 мм з унікальними для галузі тепловими характеристиками, завдяки яким при струмі 15 … 25 А і піковому ККД до 96% перегрів не перевищує 50 ° C. Серед інших особливостей мікросхеми необхідно виділити можливість зовнішньої синхронізації, керування послідовністю включення, контроль напруги в перехідних режимах і опцію роботи із зовнішнім джерелом опорної напруги.

У розташуванні виводів мікросхеми враховано зручність підключення блокувальних конденсаторів, а внутрішня трирівнева термокомпенсована схема обмеження дозволяє програмувати пороги спрацьовування струмового захисту без використання додаткових компонентів і ускладнення топології друкованої плати.

Набір можливостей мікросхеми IR3847, що працює на частоті до 1.5 МГц, стандартний для сімейства SupIRBuck. Це внутрішня зміщення входу запуску, який виключає можливість виникнення генерації при включенні перетворювача, регульований захист від перенапруги, вихід «живлення в нормі», додатковий вихід підсилювача помилки для підключення ланцюга зворотного зв’язку і внутрішня схема м’якого запуску. Мінімальна вхідна напруга дорівнює 1.0 В (із зовнішнім зміщенням), діапазон робочих температур переходу – від -40 ° C до 125 ° C, діапазон вхідних напруг Vin складає 1 … 21 В, даіпазон вихідних від 0.6 В до 86%Vin.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.