Бездротовий USB адаптер передає дані зі швидкістю 40 МБ/с без підключення до Wi-Fi

24.03.2013

Компанія Toshiba планує найближчим часом почати випуск бездротового USB адаптера на основі стандарту TransferJet для передачі даних на надкоротких відстанях зі швидкістю 40 МБ / с.

Стандарт TransferJet, підтримуваний однойменним консорціумом, призначений для передачі фотографій і відеокліпів між телефонами і планшетами. Його принцип роботи схожий з NFC, але він набагато швидше.

Для початку передачі даних користувачі повинні торкнутись TransferJet-портами своїх портативних пристроїв і натиснути на кнопку. Така передача може використовуватися і там, де мережі Wi-Fi немає, і там, де вона є. Прихильники цієї технології стверджують, що взаємодія типу «доторкнися і натисни» більш інтуїтивно зрозуміла. В цілях безпеки діапазон обмежений відстанню приблизно 3 см.

Цей адаптер, названий TJM35420MU, підключається до порту MicroUSB і може передати файл з однохвилинним HD-відео (128 МБ) за 3 секунди.

Модуль містить мікросхему приймача-TransferJet, узгоджуючий пристрій, радіочастотний фільтр, пасивні компоненти та інтерфейс USB.

Для зв’язку придатні будь-які пристрої з ОС Android 3.x/4.x і портом microUSB після підключення цього модуля і встановлення програмного забезпечення. Також готується підтримка інших ОС.

Крім адаптера з microUSB, Toshiba працює над версією з повнорозмірним USB-роз’ємом і опціональним інтерфейсом для карт microSD.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.