Atmel представив внутрішньосхемний відлагоджувач та програматор JTAGICE3

20.06.2011

JTAGICE3   Atmel ® Corporation, лідер в області мікроконтролерів і сенсорних рішень, оголосила про випуск нового Atmel JTAGICE3 внутрішньосхемного відлагоджувача і програматора, що підтримує роботу з усіма Atmel AVR ® 8- і 32-розрядними мікроконтролерами (MCU). Новий відлагоджувач менше, швидше, і надійніше, ніж попереднє покоління пристроїв, і підключається без проблем до недавно презентованої Atmel AVR Studio ® 5. Малі розміри та міцна конструкція особливо зручні для розробників,що здійснюють тестування і відлагодження в “польових” умовах.

   Новий JTAGICE3 підтримує швидше відлагодження і програмування з повним контролем всіх функцій та налашувань мікроконтроллера. Нова розробка дозволяє відлагоджувачу завантажити програму у мікроконтролер AVR об’ємом Flash пам’яті 256 Кбайт менш ніж за 14 секунд. Він також пропонує повну підтримку JTAG, aWire, SPI і PDI послідовного програмування, та налагодження інтерфейсів, використовуваних в мікроконтролерах AVR. JTAGICE3 може програмувати мікроконтролери, що живляться напругою від 1,8 В до 5,5 В і підтримує три апаратних точки зупинки програми, додатково одну масковану данними точку зупини і до 128 програмних точок зупинки.

   Розміром 5,4 х 8,6 см, відлагоджувач має захищений пластикові корпус і живиться від порту USB. JTAGICE3 є ідеальним інструментом для тестування і програмування розробок на базі AVR контроллерів на місцях і безпроблемно підєднується до Atmel AVR Studio 5, повністю інтегруючись, утворює просте у використанні середовище розробки, що використовується більш ніж 100 000 користувачами 8 – і 32-розрядних AVR мікроконтроллерів. Відлагоджувач може працювати під керуванням застосування, запущеного під операційною системою Windows або Linux.

   ”Поєднання AVR Studio 5 та внутрішньосхемного відлагоджувача JTAGICE3 забезпечує розробників вбудованих систем закінченим рішенням для програмування і відлагодження будь-якого 8 – і 32-розрядного AVR мікроконтроллера виробництва Atmel,” сказав Хокон Скар, директор відділу маркетинг AVR Atmel Corporation.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.