Atmel представила SoC для PRIME Smart-Metering-додатків

15.10.2012

SAM4SP32AКомпанія Atmel представляє Single-Chip-рішення на базі PLC (Power Line Communication), побудоване на мікроконтролері з процесором ARM Cortex-M4, що задумано для PRIME-Smart-Metering-ринку. SAM4SP32A  побудований на базі процесора Cortex-M4, має 2 Мбайт Dual-Bank Flash-пам’яті, 160 Кбайт пам’яті SRAM і PLC-трансивера, об’єднаної в одній SoC (System on Chip). SoC SAM4SP32A відповідає вимогам PRIME-PLC-специфікації (Power Line Intelligent Metering Evolution).

Рішення використовує периферію мікроконтролера Cortex-M4, як наприклад Serial Peripheral Interface (SPI), TWI і USART, щоб підтримувати різні комунікаційні інтерфейси Smart-Metering-додатків. Елемент володіє чутливістю до 34,8 дБмкВ і динамічним діапазоном до 73,18 дБ. Він підтримується інтегрованим середовищем розробки Atmel Studio 6.

Atmel Studio 6 надається безкоштовно. SAM4SP32A надається також в розпорядження з оціночним комплектом SAM4SP32AAEK-99, який складається з двох плат, бібліотек програми, прикладів застосування, PHY-тестера, PRIME Network Manager і PC-USI-Test. Оціночний комплект буде в наявності з першого кварталу 2013 року.

SAM4SP32A розсилається в даний час замовникам в якості зразків. Серійні партії з’являться з першого кварталу 2013 року. SoC поставляється в LQFP-корпусі з 28 виводами розміром 14мм x 14мм.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.