Allegro пропонує новий мостовой драйвер для мікрокрокового керування двигунами

27.03.2012

Драйвер A4975   Allegro MicroSystems почала виробництво нового драйвера, призначеного для мікрокрокового керування однієї обмоткою крокового двигуна. Виходи мікросхеми A4975 розраховані на максимальний тривалий струм до ± 1,5 А при робочій напрузі до 50 В. Заснована на ШІМ внутрішня схема керування струмом в комбінації з вбудованим 3-розрядним нелінійним ЦАП дозволяють керувати двигуном в повнокроковому та напівкроковому режимах, а також в мікрокроковому режимі з величиною кроку 1/4 або 1/8 від повного. Мікркрокове  керування покращує кутову точність, знижує коливання обертаючого моменту і усуває проблеми механічного резонансу на малих швидкостях. Новий прилад орієнтований, в першу чергу, на використання в офісному обладнанні, такому як принтери, сканери і копіювальні пристрої, а також в промислових додатках.

   Внутрішня схема визначає, чи працює ШІМ регулятор в режимі повільного спаду струму (рециркуляція), швидкого спаду (рекуперація), або ж в змішаному режимі, коли протягом однієї частини періоду виключення ток спадає швидко, а протягом другого – повільно. Сукупність можливості вибору резистора давача струму і величини зразкової напруги, цифрове керування вихідним струмом і режими швидкого, повільного і змішаного спаду струму дають розробнику потужний і гнучкий інструмент керуванняя кроковими двигунами.

   Мікросхема має внутрішню захист від перегріву і перехресних струмів, а також монітор зниження вхідної напруги. Мікросхема не вимагає дотримання спеціальної послідовності подачі напруг живлення.

   A4975 випускаються в корпусах двох типів: у 16-вивідному пластиковому корпусі DIP, або в 16-вивідному корпусі SOIC для планарного монтажу. Обидва корпуси мають спеціальні виводи із зменшеним тепловим опором, що знаходяться під потенціалом «землі», що дозволяє не турбуватися про їх електричної ізоляції.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.