Toshiba представляє найтонший модуль 13-мегапіксельною відеокамери

10.04.2013

Toshiba Electronics Europe анонсувала найтонший в галузі модуль вбудованої камери високої роздільної здатності з КМОП сенсором зображення, 13-мегапіксельне зображення якого ідеально підходить для наступного покоління ультра-тонких смартфонів і планшетів. У новому модулі TCM9930MD з переробленою структурою використовується вдосконалена додаткова ВІС попередньої обробки зображення. У результаті вдалося створити компактну камеру з сенсором зображення, яка має найменьшу в галузі товщину, що становить всього 4.7 мм.

Для отримання високої роздільної здатності з допомогою сучасних КМОП сенсорів зображення необхідно збільшувати розміри оптики об’єктивів, що робить модуль камери товстим, а мобільний пристрій громіздким. Традиційний спосіб зменшення висоти модуля заснований лише на зміні оптичної конструкції об’єктива, що викликає проблеми через зниження розширення по кутах зони зображення. Однак у TCM9930MD ця проблема вирішена за допомогою додаткової ВІС попередньої обробки зображення, яка виконує корекцію спотворень і відновлює роздільну здатність. Крім того, TCM9930MD вдалося зробити такою тонкою за рахунок використання для сенсора структури перевернутого кристалу (Flip-Chip). Таку технологію герметизації Toshiba вибрала у зв’язку з тим, що вона дозволяє скоротити кількість зєднань та зменшити їх довжину, що значно скорочує площу збірки і висоту корпусу.

Зразки нового модуля будуть доступні в травні 2013 року, масове виробництва заплановано на кінець 2013 року.

Використаний в модулі камери метод відновлення роздільної здатності називається технологією «суперреконструкціі», розробленою фахівцями корпорації та дослідницького центру Toshiba. Ця ж технологія використовується в телевізорах Toshiba.

Основні характеристики TCM9930MD

- Роздільна здатність: 13 мегапікселів

- Оптичний розмір: 1/3.07 дюйма

- Розмір пікселя: 1.12 мкм (зворотнє підсвічування)

- Розмір модуля: 8.5 × 8.5 × 4.7 мм (з пристроєм автофокусу)

- Об’єктив: 4 пластикових лінзи


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.