Технологія GestIC відстежує просторові жести за допомогою електричного поля

5.12.2012

GestIC Microchip представляє свою нову запатентовану технологію GestIC, що реалізовує сучасний безконтактний інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс на основі жестів. Мікросхема MGC3130 – перша в світі мікросхема для відстеження жестів руки на основі електромагнітних полів, володіє низьким енергоспоживанням, високою точністю і швидкою відпрацюванням рухів.

Маючи споживання нижче 150 мкВт в режимі відстеження жестів, мікросхема MGC3130 може бути постійно включеною навіть у багатьох батарейних виробах. Мале споживання в активному режимі і різних схеми економії енергії дозволяють бути новою технологією більш ніж на 90% енергоефективності, ніж розпізнавання жестів за допомогою відеокамери.

Технологія GestIC має високий дозвіл відстеження жестів, достатню для всіх сучасних додатків, засноване на застосуванні вбудованої бібліотеки Colibri Suite. Розпізнавання жестів проводиться на основі стохастичної моделі Маркова відстеження координат руки, надаючи користувачеві закінчений набір тривимірних жестів рукою і пальцями, наприклад: пробудження по наближенню руки, відстеження положення руки, постукування, коло, символи, на основі яких можна здійснювати вкл / викл пристрою, запуск додатків, вибір об’єкта, вказівка і клацання, масштабування, прокрутка і пр.

Розробники можуть швидко зробити готовий виріб і знизити ризики, використавши налагоджений набір перерахованих можливостей. Крім цього, можливий аналіз «сирих» даних, що надходять безпосередньо з електродів, розширюють функціональність бібліотеки.

Для виготовлення електродів може застосовуватися будь-які провідники, наприклад, на друкованій платі або оксид індію-олова (ITO, прозорі провідники). Це дозволяє інтегрувати технологію GestIC в поточні вироби з мінімальними переробками конструктиву і з мінімальними витратами. GestIC забезпечує 100% покриття і відсутність сліпих зон, на відміну від інших технологій. Мікросхема MGC3130 має робочий діапазон відстаней порядку 15 см, що робить її ідеальною для нтерфейсов сучасних пристроїв, розрахованих на тісну роботу людину з системою.

Microchip в даний час співпрацює з провідними виробниками пристроїв введення і іншої периферії для відпрацювання цієї технології. Є приклад тривимірної клавіатури, що працює з Windows 8 і реалізовує підтримку жестів.

Мікросхема MGC3130 забезпечує точне і надійне розпізнавання складних тривимірних жестів, маючи такі особливості:
- Здатність 150 dpi (як у миші), 200 вибірок в секунду
- Надмалошумний аналоговий тракт
- Налаштовується пробудження по піднесенню руки (150 мкВт), забезпечуючи постійну роботу системи в мобільних і малоспожваючих застосуваннях
- Функція автокалібрування
- 32-бітова цифрова обробка сигналу, робота в реальному часі, бібліотека розпізнавання Colibri люкс
- Флеш пам’ять для користувальницьких розширень
- Діапазон робочих частот 70 .. 130 КГц з постійною зміною частот для зниження наведень.Відсутність впливу зовнішнього засвічення і звуків

Відлагоджувальна плата Sabrewing MGC3130 однієї зони Evaluation Kit (DM160217) доступна для замовлення і призначена для дослідження можливостей мікросхеми MGC3130 з електродами 5 або 7 дюймів (127 або 178 мм). До складу набору входить GUI AUREA (також доступний для безкоштовного скачування), який дозволяє відстежувати жести, розпізнані мікросхемою і налаштовувати параметри бібліотеки Colibri Suite. Бібліотека запрограмована в MGC3130 і є ядром розпізнавання жестів.

Зразки нової MGC3130 доступні для замовлення в 28-вивідному корпусі QFN 5 * 5 мм. Серійне виробництво – з квітня 2013


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.