STMicroelectronics розширила лінійку давачів, випустивши магнітометр LIS3MDL

21.02.2013

   Компанія STMicroelectronics (ST) доповнила портфоліо МЕМС-давачів 3-осьовим магнітометром. Новий прилад має чудові характеристики і виконаний в дуже компактному корпусі.

   Відмінні параметри і малі розміри оцінять розробники мобільних телефонів, планшетів і персональних навігаційних пристроїв. Магнітометр також може використовуватися в додатках навігації всередині приміщень для уточнення місця розташування при недоступності супутникових сигналів.

   Представивши магнітометр LIS3MDL з розмірами корпуса 2×2×1 мм, ST дала розробникам неперевершений засіб інтеграції функцій визначення руху та місця розташування в пристрої з обмеженим простором для монтажу, такі як смартфони і персональні навігатори. Для створення давачів з кількістю рівнів просторової орієнтації до 9 новий магнітометр може бути поєднаний з іншими дискретними давачами компанії ST, наприклад, з 3-осьовим МЕМС-акселерометром або 3-осьовим МЕМС-гіроскопом.

   Використовуючи програмне забезпечення iNEMO Engine Sensor Fusion, розробники можуть об’єднувати мініатюрні давачі ST для створення багатовимірних систем. ПЗ Sensor Fusion допомагає координувати роботу будь-якої комбінації сенсорів для швидкого та ефективного створення надійних, високоякісних систем з великим числом рівня просторової орієнтації, призначених для сервісів визначення місця розташування, ігор, що сприймають рухи користувача, і навігаційних пристроїв, обчислюють поправки координат усередині приміщень і багатоповерхових будівель.

   Зразки LIS3MDL вже доступні для придбання, а масовий випуск почнеться в другому кварталі 2013 р. Ціна за один прилад при замовленні понад 1000 штук складає $ 0.60.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.