SSM-80 – надяскравий білий світлодіод зі світловим потоком понад 1000 Лм

25.08.2012

SSM-80a   Це однокристальне світлодіодне джерело світла забезпечує зручне рішення для заміни дугових ртутних і галогенних ламп і пропонує відмінну альтернативу матрицям потужних світлодіодів, найчастіше застосовуваних для цих цілей. З SSM-80-W можна використовувати просту, недорогу оптику, в той час як світлодіодні матриці вимагають більш складних оптичних систем з метою уникнути або мінімізувати виникнення тіней і піксельного ефекту від роботи декількох світлодіодів. Широкий вибір оптики для точкових джерел світла, систем декоративного підсвічування доступний від таких виробників як Carclo, Fraen і Ledil.

   Нові світлодіоди доступні у всьому діапазоні колірних температур теплого білого з типовим індексом передачі кольору (CRI) від 80 до 85 і постачаються також змонтованими на друковану плату типу зірка для зручності макетування.

   Терморегулювання є критично важливим завданням в високопотужних світлодіодних застосуваннях, оскільки надмірно висока температура переходу може значно скоротити термін служби освітлювального пристрою. Світлодіоди компанії Luminus відрізняються кращим у своєму класі тепловим опором, забезпечуючи високу надійність і стійкий рівень світлового потоку протягом тривалого терміну служби.

Характерні особливості:
- Надзвичайо висока ефективність: 100 Лм / Вт при струмі 350 мА
- Максимальний світловий потік понад 1350 Лм
- Збереження яскравості світіння вище 70% після 60.000 годин роботи
- Низький тепловий опір: 1.0 ° C / Вт
- Відповідність вимогам RoHS і скляна лінза зменшують забруднення навколишнього середовища
- Електрично ізольована тепловідвідні контактна площадка
- Типове напруга живлення 13 В дозволяє використовувати світлодіод спільно зі стандартними джерелами живлення і баластами


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.