Sony Ericsson обрала NFC рішення від NXP для смартфонів на базі Android

25.06.2011

Sony Ericsson обрала NFC від NXP   NXP Semiconductors оголосила, що її NFC технологія була вибрана компанією Sony Ericsson для використання в смарфонах на базі Android. Sony Ericsson, провідний виробник мобільних телефонів зосереджений на зв’язку та розвагах, буде використовувати NFC для подальшого підвищення функціональності мобільних пристроїв, створення портфоліо смартфонів, що дозволяють здійснювати мобільні транзакції. За допомогою простого руху, споживачі матимуть можливість здійснювати покупки або підключитися до POS-терміналу, терміналу продажу квитків просто і безпечно зі смартфоном з NFC технологією.

   NXP надає закінчене безпечне NFC рішеня, і недавно оголосила, що її програмне забезпечення має відкритий код для платформи Android і підтримує Google Wallet застосування. Sony Ericsson планує використовувати PN65 NFC рішення від NXP у своїх смартфонах на базі Android, яке включає в себе контролер радіозв’язку NFC, вбудований елементом безпеки та програмного забезпечення NFC. Вбудований елемент безпеки дозволяє NFC для використання в мобільних транзакціях. Спираючись на великий досвід компанії NXP в галузі безпечної ідентифікацію, PN65 використовує передову криптографію, що пропонує високий рівень безпеки для транзакцій. Ця технологія вже широко використовується в безконтактних банківських картках, електронних паспортах, електронних посвідченнях особи і системах обмеження доступу.

   ”Спираючись на лідерство Sony Ericsson в Android і мобільних ігор, інтеграція NFC в наш портфель Xperia™ на базі Android є ще одним кроком у реалізації розважальних смартфонів,” сказав Ян Удденфелдт (Jan Uddenfeldt), технічний директор компанії Sony Ericsson. “NFC пропонує своїм споживачам можливість розширити свіє спілкування через телефон, і ми готові до стимулювання створення нових, цікавих та креативних застосувань в галузі розваг».

   ”Останній крок з боку Sony Ericsson є ще одним доказом великого потенціалу NFC,” сказав Рік Клеммер (Rick Clemmer), президент і головний виконавчий директор компанії NXP Semiconductors. “Опираючись на триваюче схвалення від клієнтів ми плануємо збільшити продажі наших NFC продуктів у 2-4 рази у відсотках від загального доходу компанії у другій половині 2011 року із приблизно одного відсотка на сьогодні.”


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.