NXP представила рішення GreenChip для компактних мобільних зарядних пристроїв

5.04.2013

Оскільки межа між смартфонами і планшетами стає все більш розмитою, стає ясно, що зарядні пристрої (ЗП) для них повинні бути маленькими, легкими та ефективними настільки, наскільки це можливо. Компанія NXP Semiconductors представила нове рішення GreenChip, розроблене для того, щоб зробити ЗП більш компактними, енергоефективними і дешевими без шкоди для надійності. GreenChip TEA1720A і TEA1705 використовуються спільно і представляють собою високопродуктивні контролери з низьким енергоспоживанням для мобільних ЗП потужністю до 10 Вт. Нові мікросхеми є останнім на сьогоднішній день поповненням сімейства енергозберігаючих ІС GreenChip, продажі яких на світовому ринки в березень 2013 року перевищили 1 млрд. штук.

У новому рішенні GreenChip представлена інноваційна архітектура, заснована на використанні вторинної обмотки (TEA1705) для виявлення ступеневого збільшення робочого навантаження, і передачі через трансформатор на первинну обмотку сигналу переривання (TEA1720A) для перемикання в режим генерації пачок. TEA1720A являє собою контролер первинної сторони імпульсного джерела живлення, керуючий зовнішнім біполярним транзистором, а TEA1705 є контролером перехідних процесів у вторинній обмотці. Працюючи разом, TEA1720A і TEA1705 забезпечують швидкий відгук на зміну напруги, що дозволяє використовувати вихідні конденсатори ємністю 2 × 270 мкФ, або навіть менше. Це, в поєднанні з високим рівнем інтеграції всього рішення GreenChip, дозволяє скоротити необхідну площу друкованої плати і зробити компактне ЗП обсягом близько 16 см³. Крім того, забезпечується дуже низьке, менше 10 мВт, енергоспоживання при відсутності навантаження.

Зразки GreenChip TEA1720A і TEA1705 вже надаються для випробування основним клієнтам компанії. Серійне виробництво намічене на другий квартал 2013 року.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.