NFC забезпечує захищені мобільні транзакції для сервісу Google Wallet

26.05.2011

Google Wallet   Сьогодні NXP оголосила, що її провідна технологія близького радіозв’язку (NFC) буде підтримувати роботу нового сервісу Google Wallet (“Google гаманець”). NXP в партнерстві з Google, банком Citi, системою платежів MasterCard, компанією First Data, і мобільним оператором Sprint, разом з іншими лідерами ринку представила в Нью-Йорку Google Wallet – відкриту платформу, що дозволяє здійснювати мобільні транзакції. Завдяки безпечному безконтактному рішенню NFC компанії NXP споживачі можуть просто рухом свого телефону біля “інтелектуальних поверхонь” оплатити товарів, використати купон на знижку, або отримувати бали лояльності. Google Wallet дозволяє споживачам замінити безліч фізичних карт, що зазвичай ми зберігаємо в гаманці одним телефоном з підтримкою NFC, що забезбечує користувачам зручность, особистий інтерактивний доступ і безпеки при здійсненні різного виду транзакцій.

   Компанія NXP, що представила повне надійне рішення NFC для Google Wallet, прийняла активну участь у створенні цього нового застосування разом з Google. Рішення NXP PN65 NFC для мобільних транзакцій об’єднує в собі контролер радіозвязку NFC, вбудований компонент безпеки і програмне забезпечення NFC. Вбудований компонент безпечний дозволяє здійснювати оплати через сервіс Google Wallet з використанням передових методів шифрування для забезпечення високого рівня безпеки для мобільних транзакцій. Технології безпеки NXP знаходять широке застосування по всьому світі – вже продано понад 1 млрд. одиниць елементів безпечних для підтримки мобільних платежів і банківських карт, систем контролю доступу, систем громадського, аутентифікації пристроїв та рішень для систем електронного уряду (eGovernment), таких як електронні паспорти (ePassport), водійські права, посвідчення особи медичні картки.

   ”Останній сервіс від Google дійсно розкриває весь потенціал NFC, – сказав Рюдігер Стро, виконавчий віце-президент і генеральний менеджер підрозділу ідентифікації компанії NXP Semiconductors. – NFC технології NXP по суті перетворює смартфони в картку лояльності, пристрій для реєстрації в готелі, аеропорту, на семінарі одним дотиком, квитки на концерт, безконтактні пристрої оплати, проїздні квитки, а також забезпечує ключі для доступу в автомобіль, готельний номер, будівелю чи комп’ютер – можливості нескінченні. Наша технологія значно розширяє можлтвості користувачів завдяки захищеним NFC рішенням, вбудованим в смартфони і касові термінали, в NFC-мітки та плакати. Наше лідерство у NFC підтримує наше глибоке розуміння ринку, наш широкий портфель патентів, а також безпекою, продуктивність і кращі в своєму класі швидкістю здійснення транзакцій”.

   Технологія NFC, що отримала широке визнання на ринку, створена в 2002 році за участі компанії NXP. У 2004 році NXP стала одним з засновників NFC Forum, об’єднавши усі зацікавлені компанії галузі для стандартизації технології. NFC технологія розвивалася від поєднання технології безконтактної ідентифікації (RFID) і радіозв’язку. Компанія NXP є світовим лідером в області рішень NFC, перевірених на практиці в більш ніж 150 випробуваннях в “польових умовах” і комерційних системах по всьому світу.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.