Murata розширює виробничі потужності по виробництву ПАХ-фільтрів

5.02.2013

Murata Manufacturing Co, Ltd, буде розширювати свої потужності по виробництву фільтрів на поверхнево-акустичних хвилях (ПАХ-фільтрів далі).

Очікуване у найближчі роки значне збільшення попиту на компоненти викликане збільшенням кількості мобільних телефонів на ринках, що розвиваються, таких як Китай і Індія, і зростаючою популярністю смартфонів з встановленим у них великої кількості компонентів. У відповідь на цю ситуацію на ринку, Murata Manufacturing буде розширювати виробничі потужності ПАХ-фільтрів, який є одним з ключових компонентів мобільних телефонів.

До цих пір завод Sendai здійснювались лише кінцеві процеси виробництва SAW фільтрів. Murata Manufacturing зробить інвестиції у збільшення виробництва на заводі Сендай, щоб дозволити йому виконувати виробництво з початкових процесів. Цей захід сприятиме подальшому зміцненню позицій на ринку і забезпечить стабільні поставки ПАХ фільтрів.

У фільтрах на поверхнево-акустичних хвилях (ПАХ) використовуються ефект акустичної хвилі, що розповсюджується вздовж поверхні матеріалу. ПАХ-фільтри мають мініатюрні розміри та вагу, що є значними перевагами для досягнення мініатюризації та підвищення функціональності мобільних телефонів. Мобільні телефони працюють з використанням фільтрів ВЧ і НВЧ в діапазоні від 100 МГц до 3 ГГц. ПАХ-фільтри використовуються для фільтрації сигналів у відповідності з кожною системою в цих частотних діапазонах.

Вважається, що останні смартфони містять близько 10-и ПАХ-фільтрів. Murata займає приблизно 40% частки ринку ПАХ-фільтрів.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.