Компанія Tyco Electronics змінила назву на TE Connectivity

11.03.2011

TE Connectivity   Сьогодні чудовий день для компанії Tyco Electronics, коли ми офіційно оголошуємо наше нову назву – TE Connectivity. Це нова назва більш точно відображає нашу суть, а також ту продукцію та рішення, які ми надаємо нашим клієнтам по всьому світу.
   Ми зберегли TE в нашому назві, щоб підкреслити важливість нашого минулого, і додали connectivity («з’єднання»), так як це слово що найбільш точно і широко описує нашу діяльність. Більше 500 000 наших виробів з’єднують і захищають потоки енергії і даних всередині мільйонів продуктів, які зачіпають кожен з аспектів нашому житті. Якщо говорити про з’єднання, то найбільш важливим серед них є наш зв’язок з клієнтами. Ми знаємо Ваші потреби, вміємо вирішувати Ваші проблеми і надавати Вам необхідну продукцію.

   І хоча наша назва змінилося, наша прихильність бездоганності та інновацій тільки зміцнилася. Майже 100 000 наших співробітників по всьому світу знають, наскільки важливі для нас зв’язки з кожним з наших клієнтів, і тому вони прагнуть надавати найкраще обслуговування і рішення.

Ми дуже раді зміні нашої назви і з нетерпінням чекаємо розвитку нашого TE з’єднання з Вами. Якщо у Вас є питання про зміну нашого назви або інші питання, звертайтесь до свого представника відділу продажів TE.

З повагою,
Том Лінч (Tom Lynch)
Головний виконавчий директор


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.