EM Microelectronic анонсувала найекономічніший у світі контроллер Bluetooth smart з найнижчим живленням

4.07.2012

EM9301   EM Microelectronic анонсувала контролер EM9301, що підтримує стандарт Bluetooth smart (Bluetooth 4.0). Оптимізований для використання в надмалопотужних бездротових давачах і системах дистанційного керування та моніторингу, EM9301 може працювати при напрузі живлення всього 0,8 В. Для живлення контроллера можуть використовуватися будь-які одноелементні батареї загального призначення, або ж фотогальванічні, п’єзоелектричні та електромагнітні пристрої збирання енергії. EM9301 повністю відповідає вимогам стандарту Bluetooth smart для однорежимних хост- й підлеглих застосувань і містить в одному кристалі всі засоби фізичного і канального рівнів, а також рівня інтерфейсу хост-контролера (HCI).

   У режимі прийому EM9301 споживає всього лише 16,5 мА, в той час як для кращих конкуруючих продуктів цей показник становить 23 мА. Інтегрований DC/DC перетворювач мікросхеми не тільки живить внутрішні радіочастотні схеми, але і може віддати до 100 мА для живлення зовнішніх пристроїв, таких, наприклад, як давачі, мікроконтролери, світлодіодні індикатори та дисплеї. Вихідна потужність передавача регулюється шістьма рівнями від +4 дБм до -20 дБм. Для додаткової оптимізації енергоспоживання передбачені режими SLEEP або IDLE, в яких контролер споживає струм менше 1 мкА. При добре сконструйованій антені з диференціальним імпедансом 200 Ом можна істотно скоротити кількість зовнішніх компонентів за рахунок ланцюгів узгодження.

   У парі з малопотужним хост-контроллером EM9301 утворює оптимальне по співвідношенню ціна / якість / розмір рішення для більшості додатків, які повинні підтримувати стандарт Bluetooth smart. Такими додатками, зокрема, можуть бути бездротові засоби моніторингу фізичного стану людини, а також давачі та системи керування для смартфонів.

   Доступність зразків і засобів розробки

   Поки доступні тільки зразки EM9301. Мікросхема пропонується або у вигляді кристала, або у герметизованому корпусі MLF-24, що відповідає вимогам директиви RoHS. У вартість приладів входить безліцензійний стек Bluetooth smart для процесорів з ядрами 8051, ARM Cortex-M0 або -M3.

   Компактний і простий в освоєнні новий набір розробника ENSEMBLE Bluetooth low energy дає користувачам можливість самостійно писати, завантажувати і налагоджувати власні Bluetooth smart додатки. З комплектом відлагоджувального ПЗ ALPW-BLESDK80c51 компанії Alpwise пропонується сумісний Bluetooth smart стек, а також безліч профілів, служб і прикладів додатків для ENSEMBLE. Незабаром в App Store iOS стануть доступні додатки для бездротового підключення до EM9301 iPhone 4S.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.