Atmel AVR Studio 5 забезпечує повністю інтегровану платформу розробника систем на базі контроллерів

12.06.2011

Atmel AVR Studio 5    Компанія Atmel, лідер в області мікроконтролерів і сенсорних рішень, сьогодні анонсувала нову повністю інтегровану платформу простих у використанні інструментів розробки для швидко зростаючої спільноти користувачів 8- і 32-розрядних AVR ® мікроконтролерів (MCU).

   Нові Atmel AVR Studio 5 є розширеною версією популярного Atmel інтегрованого середовища розробки (IDE) з підтримкою всіх 8- і 32-розрядних AVR ® мікроконтролерів, що робить розробку значно більш ефективною, і дозволяє плавно переходити між 8- та 32-розрядними мікроконтролерами AVR.

   AVR Studio ® 5 робить редагування та налагодження коду простіше, плавно об’єднуючи редактор з функцією допомоги при написанні коду, майстер для швидкого створення нових проектів, AVR Software Framework бібліотеки, GNU C / C + + компілятор, потужний симулятор та інтерфейс візуалізації для всіх програматорів та внутрішньосхемних відлагоджувачів для AVR контроллерів компанії Atmel. AVR Studio 5 об’єднує в собі кращі риси поточної AVR Studio 4 для 8-розрядних мікроконтроллерів і AVR32 Studio для 32-розрядних мікроконтроллерів в одному середовищі, яка охоплює всі 8 – і 32-розрядних мікроконтролерів AVR. Вона також дає користувачеві легкий доступ до онлайн-документація, включаючи технічну документацію на компоненти, інструкцій з використання засобів розробки та відлагодження, приклади проектів тощо. Atmel надалі передбачає інтеграцію сторонніх плагінів для вбудованих засобів розробки в AVR Studio 5.

   Інтегрований в AVR Studio 5.0 AVR Software Framework, містить бібліотеки для 8-розрядних AVR XMEGA ® і 32-розрядних мікроконтролерів AVR UC3 з більш ніж 400-т повних прикладів застосування і повний набір драйверів для внутрішніх периферійних пристроїв і зовнішніх компонентів, провідного та бездротового зв’язку, аудіо декодування, відтворення графіки, математичних обчислень з фіксованою і плаваючою комою. Код на цій основі дозволяє розробникам прискорити розробку нових програм, позбавляючи від необхідності писати до 50 відсотків коду низького рівня в проекті.

   Щоб завантажити безкоштовну версію Atmel AVR Studio 5, будь ласка, відвідайте: www.atmel.com/AVRStudio .


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.