Автоматизація: електроніка плюс інтелект

18.12.2011

Мікроконтролери в регуляторах-термостатах

Наступним етапом запровадження програмованих мікроконтролерів у нових продуктах компанії “Вентс” є розробка та початок виробництва сімейства регуляторів-трансформаторів TSC.

Уніфіковані модулі TSC призначені для застосування в усіх модифікаціях вентиляторів серій ВК, ТТ, КСА, КСБ та обігрівачів НК.

У цих виробах вперше застосоване гальванічно розв’язане живлення без малогабаритних силових трансформаторів, що дозволяє безпечну експлуатацію виносних датчиків температури або сенсорів вологи.

Конструкція моделі передбачає можливість комплектації силовими комутаційними елементами відповідної потужності, в залежності від навантаження.

Регулятор-термостат TSC – наш перший досвід використання мікроконтролерів нового постачальника. Освоєння технологій розробки управляючих модулів на цьому мікроконтролері відкриває перспективу використання інтелектуальних чипів доступної вартості для недорогої продукції.

Мікроконтролери для «найменших»

Слідом за застосуванням нових мікроконтролерів в регуляторах-термостатах ми розпочали розробку першого зразка пристрою управління (зазвичай відомого як «таймер») для найбільш популярної групи побутових вентиляторів. Першим таким «побутовцем» з «бортовим комп’ютером» буде 12-вольтний варіант вентилятора Д. У першій модифікації мікроконтролер буде забезпечувати функції таймера, а у наступній – буде також вимірювати рівень вологи. При цьому встановлення додаткових мікросхем вже не знадобиться, що зробить кінцеву вартість продуктів ще більш доступною.

До початку виробництва регуляторів-термостатів TSC та таймерів DT12V розроблене спеціальне програмне забезпечення самотестування приладів для напівавтоматичного програматора pr88. Ці нові розробки дозволили нам застосувати сумісний режим програмування та перевірки для мікроконтролерів з невеликою кількістю портів уведення-виведення.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.