Allegro створила новий 4-канальний драйвер світлодіодів для внутрішнього освітлення автомобілів

8.04.2013

Компанія Allegro MicroSystems додала черговий прилад до свого сімейства спеціалізованих драйверів світлодіодів. Кожен з чотирьох каналів нової мікросхеми лінійного програмованого стабілізатора струму здатний живити ланцюжок світлодіодів високої яскравості струмом до 100 мА. Орієнтована, насамперед, на ринок автомобільної електроніки, мікросхема A6263 може використовуватися як для підсвічування карт і освітлення салону, так і для зовнішньої підсвічування автомобіля.

Виходи пристрою можна об’єднувати паралельно або залишати невикористаними. Струм всіх каналів програмується єдиним резистором. Вирівнювання струмів ланцюжків відбувається без використання баластних резисторів. Живлення світлодіодів стабілізованою струмом забезпечує безпечну роботу при максимально допустимому світловому виході.

Мікросхема забезпечує захист від наступних аварійних ситуацій:

- Замикання ланцюжка світлодіодів на «землю»

- Одиничне або множинне замикання світлодіодів ланцюжка

- Обрив ланцюжка світлодіодів

- Коротке замикання або обрив виводу мікросхеми

- Перегрів кристала

Якщо один ланцюжок світлодіодів розірваний або закорочений на «землю», він відключається, в той час як інші продовжують працювати. Вбудований температурний моніторинг обмежує струм драйверів, якщо температура кристалу перевищить встановлений поріг, який, при необхідності, може регулюватися. Є також можливість повністю відключити спостереження за температурою.

Allegro’s A6263KLJTR-T випускається у вузькому корпусі SOIC (суфікс LJ) з розкритою основою, що поліпшує умови тепловідведення.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.