XMOS пропонує найдешевші в світі багатоядерні мікроконтролери

21.03.2013

Компанія XMOS випускає найдешевші в світі багатоядерні 32-розрядні мікроконтролери серії xCORE XS1-L4-64. Нові прилади інтегрують чотири 32-бітних процесорних ядра, при цьому їх заявлена вартість порівнянна з конкуруючими одноядерними микроконтроллерами - $ 2.95 при замовленні від 100 шт. Серія 4-ядерних мікроконтролерів є платформою початкового рівня для розробників, що приступили до роботи з багатоядерною архітектурою в перший раз. Всі представники серії сумісні за виводами з іншими микроконтроллерами сімейства xCORE, що відкриває можливості для зниження вартості існуючих проектів.

«З микроконтроллерами серії xCORE L4 розробники отримують продуктивність 400 MIPS за ціною, за которуе інші виробники пропонують прилади з продуктивністю 40/50 MIPS», – стверджує керівник відділу товарного маркетингу і співзасновник XMOS, Алі Діксон. – «Розробники вбудованих систем тепер можуть реалізувати більше функцій, включаючи ті, де потрібна обробка даних в реальному часі. Ми віримо, що ця подія стане переломним моментом ».

Серія xCORE XS1-L4-64 – це найдешевші багатоядерні мікроконтролери в сімействі xCORE з унікальною функцією Hardware-Response, яка гарантує мінімальну затримку і час реакції на події в 100 разів менший, ніж у інших мікроконтролерів. Всі пристрої xCORE підтримуються інтегрованою середовищем розробки xTIMEcomposer, що дозволить розробникам використовувати всі можливості мікроконтролерів при розробці надійних додатків.

Мікроконтролери ідеально підходять для точного керування кроковими електродвигунами, індустріальних мережевих додатків і пристроїв позиціювання. Завдяки інтегрованим функціям цифрової обробки сигналів з 64-бітної точністю пристрої можуть застосовуватися в додатках цифрової обробки сигналів, де потрібна низька вартість і висока продуктивність кінцевої системи. Додатково мікроконтролери xCORE L4 задовольняють вимогам зростаючої тенденції розподіленого керування у вбудованих системах, що дозволяє застосовувати їх в сенсорах і виконавчих пристроях безпосередньо на вузлах системи.

Представлені мікроконтролери випускаються в 48-вивідному корпусі і сумісні за виводами з існуючими 6-ядерними микроконтроллерами L6-64 і 8-ядерними L8-64 сімейства xCORE. Зразки приладів доступні для замовлення. Безкоштовна інтегрована середовище розробки xTIMEcomposer, що включає в себе компілятори, відлагоджувачі та унікальні інструменти аналізу та симуляції, доступна для скачування на сайті компанії.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.