Відлагоджувальний комплект C2000 ™ Piccolo ™ LaunchPad

13.08.2012

Новий комплект C2000 ™ Piccolo ™ LaunchPad, побудований  на мікроконтролері TMS320F28027, представляє собою недорогий модульний відлагоджувальний комплект, що включає в себе всі необхідні пристрої, засоби емуляції і програмне забезпечення для ознайомлення з сучасними способами цифрового керування в таких галузях, як інтелектуальні джерела живлення, освітлення і керування електроприводом.

Розробники світлодіодних систем освітлення можуть отримати додаткові можливості при використанні плати комплекту C2000 LaunchPad, якщо додадуть до неї нову розширювальну плату BoosterPack для світлодіодів. Вона ідеально підходить для систем світлодіодного освітлення з безліччю окремих секцій або функціями змішування кольорів. Користувачі можуть легко підключити C2000 LaunchPad до BoosterPack і почати роботу.

Особливості та переваги комплекту C2000 LaunchPad:

- Містить мікроконтролер C2000 Piccolo ™ F28027 для забезпечення ефективного керування системами з високими вимогами по економічності. Характеристики контролера: 64KB Flash, 12 КВ ОЗУ, 8 ШІМ-каналів, eCAP, 12-розрядний АЦП, I2C, SPI, UART, і багато іншого.

- Вбудований JTAG-емулятор класу XDS100 забезпечує просту і швидку оцінку проекту.

- Зручні та легкодоступні контакти роз’ємів користувача, а також можливість підключення розширювальної плати C2000 BoosterPack для роботи зі світлодіодами.

- Підтримується програмним забезпеченням controlSUITE ™; в комплект постачання включений Code Composer Studio ™ V.5. (IDE)

Особливості та переваги плати BoosterPack для світлодіодів:

- Недорога плата BoosterPack для світлодіодів підключається до C2000 LaunchPad для демонстрації цифрового керування кольоровими світлодіодами.

- Демонстрація керування трьома ступенями регулювання яскравості, а також змішанням кольорів за допомогою одного мікроконтролера.

- Включає вбудований мікроконтролер MSP430 ™ з можливістю підключення ще плати BoosterPack – для ємнісних сенсорних давачів – з метою відпрацювання керування кольором на основі сенсорної технології.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.