Toshiba анонсувала перші мікроконтролери з ядром ARM Cortex-М4

19.02.2013

   Компанія Toshiba анонсувала високопродуктивні 32-розрядні мікроконтролери серії TMPM440, виконані на ядрі ARM Cortex-M4. Серія розрахована на застосування в додатках, де потрібно низьке енергоспоживання і висока швидкість обробки – від цифрових камер, аудіо обладнання та комп’ютерної периферії до комунікаційних систем, побутової електроніки з цифровим керуванням і систем, що працюють з різними давачами.

   Високопродуктивні мікроконтролери серії TMPM440 об’єднують в собі ядро ARM Cortex-M4 з розширеннями для цифрової обробки сигналів, що працює на частоті до 100 МГц, блок арифметики з плаваючою точкою і програмований контролер сервоприводу / секвенсора. Таке рішення дозволяє реалізувати паралельне виконання ключових функцій фільтрації та арифметики і досягти оптимальної продуктивності.

   Мікроконтролери доступні з об’ємом вбудованої Flash-пам’яті 768 Кбайт або 1024 Кбайт і ОЗП 64 Кбайт. Вбудована Flash-пам’ять, виконана за технологією NANO Flash-100, володіє низьким енергоспоживанням і високою швидкодією, що досягається за рахунок нульового часу очікування на частоті 100 МГц. Дана технологія робить мікроконтролери ідеальними для додатків, в яких потрібна висока продуктивність і великий об’єм вбудованої пам’яті програм.

   З вбудованою периферії мікроконтролерів слід виділити 6-канальний контролер DMA, 20-канальний 12-бітний АЦП, 2-канальний 10-бітний ЦАП, два 16-розрядних таймера, 32-розрядний таймер, сторожовий таймер, годинник реального часу і двофазний лічильник імпульсів, який може використовуватися у функціях визначення швидкості, положення і різниці фаз. Засоби комунікації включають в себе три послідовні інтерфейсу, що підтримують швидкість передачі даних до 64 Мбіт/с, порт I²C і 8 каналів UART.

   Мікроконтролери серії TMPM440 мають досить широкий діапазон напруг живлення від 2.7 В до 3.6 В і підтримують кілька енергозберігаючих режимів роботи, що дозволяє знизити споживаний в динамічному режимі струм до 0.5 мА/МГц.

   Представлені компанією мікроконтролери серії TMPM440 випускаються в 289-вивідних корпусах TFBGA з доступними 228 лініями вводу / виводу загального призначення.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.