TI представив першу 4-х мегабітну Flash-пам’ять для жорстких умов експлуатації.

14.12.2012

Texas Instruments Incorporated (TI) представила першу в галузі високотемпературну мікросхему Flash-пам’яті з послідовним SPI-інтерфейсом, призначену для жорстких умов експлуатації. Виріб SM28VLT32-HT, що має ємність 4 Мбайт, усуває необхідність в дорогому екрануванні і кваліфікаційних випробуваннях компонентів з індустріальним діапазоном температур в разі їх застосування в умовах, що виходять за рамки обумовлених в довідкових даних. Мікросхема забезпечує запис інформації при екстремальних температурах, гарантуючи мінімум 1000 годин роботи в жорстких умовах експлуатації, таких як нафтогазова галузь, важка промисловість та авіоніка.

SM28VLT32 – це 32-х мегабітна Flash-пам’ять, призначена для зберігання програмного коду і збору даних. Широкий температурний діапазон робить цю мікросхему ідеальною для застосування в жорстких умовах. Завдяки SPI-інтерфейсу, SM28VLT32 має мале число виводів, що додатково збільшує її привабливість для подібних застосувань.

SM28VLT32 підтримує SPI-інтерфейс, що працює в режимах 0 (CPOL = 0, CPHA = 0) і 3 (CPOL = 1, CPHA = 1). Наявність виводів CS # і HOLD # дозволяє використовувати в системі декілька мікросхем. Використання виведення WP # дозволяє здійснювати апаратну захист даних.

Основні характеристики мікросхеми:

- Об’єм пам’яті:32 мегабіта (2Мх16)

- Широкий температурний діапазон: від -55 C до +210 C

- SPI-інтерфейс.

- Живлення: 3,3 В для вводу / виводу, 1,8 В для ядра.

- Асинхронні операції читання / запису / стирання.

- Частота до 12 МГц.

- Захист від статики: 2 кВ.

- Керамічний корпус 8х20 мм.

- Висока надійність.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.