STMicroelectronics створила послідовну EEPROM пам’ять об’ємом 2-Мбіт

9.06.2011

M95M02 STMicroelectronics, що є провідним постачальником EEPROM пам’яті, виготовив перший 2-Мбітний послідовний чіп EEPROM пам’яті для застосувань, що вимагають високої антенсивності запису даних. Нові IC дозволяють розробникам замінити кілька EEPROM чіпів однією мікросхемою і поліпшити параметри друкованих плат. Це досягнення допоможе зберегти витрати і розмір друкованих плат для споживчих і промислових застосувань, таких як телевізори та монітори, плоскі панелі, принтери, а також обладнання, що використовується в медичних цілях.

M95M02 забезпечує надвисоку щільність зберігання даних у тому ж самому корпусі, що й інші подібні мікросхеми. Вона також має ті ж самі виводи та стандартний високошвидкісний послідовний інтерфейс SPI, що дозволяє використовувати в якості прямої заміни або оновлення у закінчених системах та приладах. Мікросхема може працювати при напругах від 1,8 В і в режимі очікування споживає менш 5uA, що робить її ідеальною для використання в малопотужних або автономному (з живленням від акамуляторів, батерей) обладнанні. Крім того, інтерфейс SPI забезпечує швидкий зв’язок на швидкості до 5 МГц при 2,5 В. Інша нова 2-Мбітна мікросхема, M24M02 , обладнана стандартним високошвидкісним інтерфейсом I2C з швидкість обміну до 1 МГц.

Обидві мікросхеми доступні в корпусі SO8N, забезпечуючи повну сумісність виводів з мікросхемами з меньшим об’ємом пам’яті. Обидва пристрої містять також додаткову сторінку, названу Ідентифікаційною сторінкою (256 байт), яку можна записати, а потім заблокувати в режим “тільки для зчитування”. Це Ідентифікаційна сторінка надає гнучкості у процесі виробництва і може бути використана, наприклад, для зберігання унікальних ідентифікаційних параметрів, та/або параметрів, характерних для виробничого процесу.

Ці дві нові мікросхеми послідовного EEPROM поповнять портфоліо STMicroelectronics, якє містить серії M95 (SPI) та M24 (I2C) з об’ємами пам’яті від 1-кбіт до 1-Мбіт. 2 Мбітні M95M02 та M24M02 в корпусі SO8N доступні з квітня 2011 року.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.