Renesas Electronics випустила унікальну SoC R-Car H2 для автомобільного ринку

4.04.2013

Компанія Renesas Electronics оголосила про випуск системи-на-кристалі (SoC) для автомобільних додатків R-Car H2. Ця SoC, що працює зі швидкістю понад 25000 DMIPS, забезпечить високу продуктивність і передові можливості обробки 3D-графіки для мультимедійних і навігаційних автомобільних систем. В основі R-Car H2 лежить чотирьохядерний процесор ARM CortexA-15 і додатковий чотирьохядерний процесор ARM CortexA-7. Це перша в галузі реалізація чотирьохядерного ARM Cortex A15 і архітектури big.LITTLE в одній SoC для автомобільних додатків.

Потужні мультимедійні апаратні прискорювачі мають функції кодування / декодування чотирьох потоків відео формату HD 1080p, відтворення з дисків Blu-ray зі швидкістю 60 кадрів в секунду, розпізнавання голосу і зображень та обробки 3D-рафіки високої роздільної здатності. Ці апаратні модулі дозволять відображати дані, необхідні для організації HMI і навігації, і одночасно обробляти відеоінформацію.

У R-Car H2 також вбудований модуль обробки графіки (GPU) PowerVR Series6 G6400 компанії Imagination Technologies. Цей GPU підтримує не тільки відкриті стандарти, накшталт OpenGL ES 2.0, але і OpenGL ES 3.0 і OpenCL. Підтримка відкритих графічних стандартів, втілені в R-Car H2 передові технічні рішення і унікальні функції роблять цю SoC ідеальною платформою для розробки інформаційно-розважальних систем наступного покоління.

Ядро IMP-X4 компанії Renesas, опціонально включене в R-Car H2, здатне обробляти зображення в реальному часі, що дозволить розробникам додати підтримку додаткової реальності. Також R-Car H2 оснащена чотирма незалежними каналами для підключення відеокамер, що дозволяють легко реалізувати додатка розпізнавання зображень і систему огляду на 360 °. На сьогоднішній день R-Car H2 пропонує найвищий на автомобільному ринку рівень інтеграції передових концепцій безпеки та інформаційно-розважальних функцій.

Високоефективна шинна архітектура R-Car H2 включає в себе виділені кеші для процесора і IP. SoC оснащена двома незалежними 32-розрядними інтерфейсами DDR3-1600. Це дозволяє організувати одночасний доступ до різних даними більш ефективним способом, ніж при використанні одного 64-розрядного інтерфейсу DDR.

При розробці SoC серії R-Car Renesas використовувала досвід створення мобільних продуктів, що вимагають дуже низького енергоспоживання. Перевірині в цих мобільних пристроях рішення знайшли застосування в нових автомобільних SoC дозволивши ефективно оптимізувати споживання потужності.

В R-Car H2 вбудований ряд автомобільних інтерфейсів, таких як Ethernet AVB, MOST-150 і CAN, а також кілька інтерфейсів для зв’язку з накопичувачами – SATA, USB 3.0/2.0, SDcard і PCI Express. Крім того, є модуль GPS, який підтримує всі сучасні стандарти навігаційних систем. 24-битним цифровий сигнальний процесор для кодування і високоякісної обробки звуку також є частиною представленої SoC. R-Car H2 працює з такими ОС, як QNX Neutrino RTOS, Windows Embedded Automotive і Linux.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.