Ramtron F-RAM технологія дозволяє реалізовувати екологічні бездротові давачі

20.09.2012

Ramtron FM25e64 420   Ramtron International Corporation, провідний розробник і постачальник енергонезалежної сегнетоелектричної пам’яті з довільним доступом (F-RAM) і інтегрованою напівпровідникової продукції, повідомила, що Інститут вбудовуваних систем Цюріхського університету прикладних наук, який представив результати досліджень, проведених з використанням Ramtron F-RAM при розробці безбатарейних бездротовий давачів. Дослідження, проведені цього літа в європейській ZigBee ® Developers Conference в Мюнхені, Німеччина, показали, що використання F-RAM енергонезалежної пам’яті в енергозбиральних застосуваннях може скоротити споживання енергії в бездротових давачів більш ніж на 40 відсотків при одночасному зниженні загальної вартість системи бездротових давачів у порівнянні з системами, побудованими із стандартними компонентами енергонезалежній пам’яті.

   Бездротові сенсорні мережі призначені для викоритнання систем автоматизації будівель. Бездротовий вимикач, наприклад, може працювати без батарей і дротового електропостачання. Комутатор використовує енергію перетворену з сонячної, механічною або п’єзоелектричної енергії. В момент, коли кількість енергії, що отримана з комутатора достатня для живлення передавача, він посилає радіосигнал на приймач, який вмикає освітлення або інші системи в будинку або офісі. Бездротовий вимикач є економічним і усуває потребу в електропроводці, заміні батареї, і зменьшує трудові витрати. Бездротовий вимикач може також надати гнучкість при проектуванні для архітекторів, так як його можна розташувати практично в будь-якому місці.

   Дослідження на чолі з професором Марсель Мелі показали, що використання F-RAM енергонезалежної пам’яті в бездротових вимикачах може підвищити ефективність збору енергії на живлення ZigBee вузлів бездротової мережі. “Підставою для використання бездротових вимикачів є зниження вартості встановлення та експлуатаційні витрати, але ZigBee-давач вимагає великих витрат. Чим більше потрібно енергії, тим дорожче система “, коментує професор Мелі. “Ми виявили, що використовуючи малопотужні F-RAM від Ramtron в наших експериментальних платах, більше енергії залишається для передавача та інші функції, такі як збереження стану процесора. Ми також відзначаємо довговічність F-RAM. У порівнянні з традиційною енергонезалежною пам’ятю як то EEPROM або Flash, F-RAM може бути переписана практично вічно, набагато перевищуючи типовий час життя безпровідних рішень “.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.