Power Integrations оголосила про появу нового сімейства мікросхем – HiperLCS

23.05.2012

Сімейство мікросхем HiperLCS   Компанія Power Integrations оголосила про появу нового сімейства мікросхем – HiperLCS. Мікросхеми даного сімейства призначені для побудови LLC перетворювачів і об’єднують в собі контроллер і два силових MOSFET ключа, розташованих в компактному корпусі. Високий ступінь інтеграції забезпечує неймовірну гнучкість конструкції, високу енергетичну ефективність (не гірше 97%) і високу робочу частоту (до 1 МГц) для зниження типорозмірів трансформатора і вихідного конденсатора.

   Перетворювачі типу LLC дуже часто використовуються в таких пристроях, як: ПК, сервери, телевізори, вуличні світлодіодні освітлювачі тощо, завдяки тому, що вони здатні забезпечити високу вихідну потужність, володіючи при цьому мінімальними габаритами. Однак проектування LLC перетворювачів для багатьох – непросте завдання. Тут на допомогу і приходить мікросхеми сімейства HiperLCS, надаючи розробникам все функції LLC перетворювача і виключаючи зі схеми близько 30 дискретних і пасивних компонентів, що в свою чергу знижує габарити і вартість кінцевого виробу і істотно підвищує його надійність.

   Висока робоча частота мікросхем HiperLCS дозволяє розробникам використовувати дешеві керамічні SMD конденсатори в ланцюзі зворотнього зв’язку замість дорогих і ненадійних електролітичних конденсаторів, а також серйозно зменшити типорозмір моткових виробів. Завдяки використанню нового малогабаритного корпусу eSIP-16С з високою теплової ефективністю економиться місце на друкованій платі і зменшується розмір необхідного радіатора.

   Мікросхеми HiperLCS можуть працювати в двох режимах. Для схем з високою енергетичною ефективністю резонансний контролер забезпечує дуже малі втрати на перемикання, що дає енергетичну ефективність понад 97% при частоті перемикання 66 кГц. Якщо ж визначальними критеріями джерела живлення є вартість і габарити – значить висока частота перемикання повинна стати головним параметром. В цьому випадку енергетична ефективність залишається все також високою (96%) при частоті перемикання в 250 кГц.

   Мікросхеми сімейства HiperLCS дозволяють користувачеві самостійно виставити такі ключові параметри, як: “dead time” і “soft start” для забезпечення ідеальної сумісності з технічним завданням. Проектування спрощується завдяки можливості використання програми PI XLSTM, що дозволяє робити необхідні розрахунки.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.