ON Semiconductor представляє малопотужний DC/DC перетворювач, оптимізований для малого навантаження

30.03.2013

ON Semiconductor представила мікросхему понижаючого DC / DC перетворювача LV5980MC з вихідним струмом 3 А і поліпшеним ККД перетворення при зниженому навантаженні. У приладах споживчої електроніки пристрій дозволить знизити енергоспоживання в режимі очікування.

LV5980MC перетворить вхідну напругу діапазону 4.5 В … 23 В у вихідну напругу до 1.235 В. Низьке енергоспоживання, як в режимі ШІМ, так і ЧІМ становить 63 мкА, дозволяє при використанні в типових додатках досягти ККД 80% при вихідному струмі 2 мА. Пристрій, що включає в себе внутрішній генератор фіксованої частоти 370 кГц і вихідний MOSFET верхнього плеча з опором 100 мОм, здатний віддавати в навантаження струм до 3.0 А.

«Домашня та офісна споживча електроніка повинні бути енергоекономічних, і однією з ключових вимог при цьому є зниження споживаної потужності в режимі очікування», – сказав Кенічі Накадзіма (Kenichi Nakajima), директор напівпровідникового підрозділу Sanyo ON Semiconductor. – «LV5980MC з вбудованою функцією енергозбереження підвищує ефективність перетворення при малому навантаженні, забезпечуючи ефективне і дієве рішення».

LV5980MC поставляється в корпусах SOIC-8 за ціною $ 0.7 за штуку в партіях від 2,500 приладів.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.