Новий оптоізольований драйвер IGBT / MOSFET компанії Toshiba заощаджує 50% монтажної площі

12.02.2013

   Toshiba Electronics Europe анонсувала оптоізолятор, який дозволить знизити займану на платі площу та енергоспоживання в конструкціях з IGBT і MOSFET, що використовують гальванічну розв’язку. Галузями застосування є обладнання промислової автоматизації, електроприводи, цифрова побутова техніка і мікроінвертори для сонячної енергетики.

   Драйвер затвора TLP152 призначений для безпосереднього керування IGBT і силовими MOSFET без використання додаткових компонентів. Мініатюрний корпус S06 на 50% скорочує займану на платі площу, в порівнянні з широко використовуваними корпусами типу SDIP. Крім того, за рахунок зменшеної до 10 В мінімальної напруги живлення новий оптрон знижує споживання потужності.

   Вдосконалений корпус SO6 забезпечує мінімальне напруга ізоляції 3750 В і сумісний з вимогами, що пред’являються міжнародними стандартами безпеки до пристроїв з посиленою ізоляцією. Гарантована мінімальна довжина шляху витоку по корпусу і між виводами становить 5 мм, а товщина внутрішнього ізолятора – 0.4 мм. Внутрішній шумоїзолірующий екран гарантує стійкість до перехідних процесів зі швидкістю наростання до ± 20 кВ / мкс.

   Широкий діапазон вхідної напруги від 10 В до 30 В спрощує вимоги до схеми додаткового джерела живлення. Струм споживання TLP152 не перевищує 3 мА. Двотактний вихідний каскад здатний віддавати максимальний піковий струм ± 2.5 A.

   Розроблений для використання в швидкодіючих пристроях, оптоізолятор TLP152 має максимальний час затримки поширення 200 нс. Конструкція приладу заснована на інфрачервоному GaAlAs світлодіоді, оптично пов’язаному з інтегрованим високочутливим швидкодіючим ІЧ фотоприймачем. Корпус S06 має розміри 7.0 × 3.7 × 2.1 мм, гарантований діапазон робочих температур від -40 ° С до +100 ° C.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.