Нова мікросхема International Rectifier замінить автомобільні реле

21.02.2013

   International Rectifier (IR) випустила на ринок новий драйвер MOSFET, призначений для схем автомобільної електроніки. Забезпечена всіма засобами захисту і діагностики мікросхема AUIR3200S може служити надійною заміною електромеханічних реле, а також знайде застосування в комутаторах живлення.

   Прилад, що випускається в корпусі SO8, захищений від перевантаження по струму і перегріву кристала, а також має засоби діагностики, що повідомляють про коротке замикання в навантаженні. У комплекті з двома потужними MOSFET AUIRLS3034-7P драйвер дозволяє створити ключ з опором відкритого каналу 0.75 мОм.

   Нові прилади відповідають вимогам групи стандартів AEC-Q101, безпечні для навколишнього середовища, не містять свинцю і відповідають приписам директиви RoHS. Контроль мікросхем здійснюється відповідно до правил, встановлених ініціативою IR «Нуль дефектів для приладів автоелектроніки».

   Ціни, встановлені на AUIR3200S, починаються від $ 0.65 за штуку при обсязі замовлення 100,000 мікросхем. Заявки на постачання в промислових обсягах вже приймаються. Можлива подальша зміна цін.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.