Лінійка PIC24 поповнилась мікроконтролерами з розширеною аналоговою периферією

29.03.2013

Компанія Microchip повідомила про випуск 16-розрядних мікроконтролерів PIC24 серії PIC24F “KM”. Прилади мають збільшений об’єм вбудованої пам’яті: до 16 Кбайт Flash-пам’ять програм, ОЗУ 2 Кбайт і 512 байт EEPROM. Мікроконтролери призначені для автомобільних, споживчих, медичних та індустріальних додатків.

Серія PIC24F “KM” надає новий рівень інтеграції аналогової периферії, що включає багатоканальний 12-бітний АЦП з функцією визначення порогових значень, 8-бітний ЦАП, прецизійне джерело опорної напруги і операційний підсилювач. Крім того, це перші мікроконтролери, до складу яких одночасно входять два вдосконалених блоку захоплення / порівняння / ШІМ, один з яких має кілька вихідних каналів. Ця спеціалізована периферія, у складі якої є таймери й схеми керування ШІМ, може застосовуватися для керування електродвигунами, джерелами живлення і системами освітлення. Інтегровані 16/32-рязрядні таймери підтримують роботу від високошвидкісного тактового сигналу для досягнення високої точності і можуть працювати в асинхронному режимі.

Підвищити функціональність і продуктивність мікроконтролерів серії PIC24F “KM” допомагає інтегрований конфігуруємий логічний блок (Configurable Logic Cell, CLC), за допомогою якого можна реалізувати програмне управління комбінаційною й послідовною логікою. Цей блок дозволяє користувачеві створювати логічні функції реального часу, а також удосконалити і збільшити кількість внутрішніх комунікацій між периферією та лініями введення / виводення. Для розробників доступний безкоштовний програмний інструмент для конфігурування логічного блоку.

Завдяки технології ультранизького енергоспоживання мікроконтролери можуть застосовуватися в пристроях з батарейним живленням. Компанією випускаються мікроконтролери даної серії з діапазоном напруги живлення 1.8 В – 3.6 В (PIC24F “KM”) і 2.0 В – 5.5 В (PIC24FV “KM”). Всі мікроконтролери в різному корпусному виконанні доступні для замовлення в промислових обсягах.

Для розробки додатків розробники можуть використовувати компактну налагоджувальну плату Microstick for the 3V PIC24F K-series (DM240013-1) для мікроконтролерів з напругою живлення 3 В або Microstick for 5V PIC24F K-series (DM240013-2) для мікроконтролерів з напругою живлення 5 В. Обидві налагоджувальних плати виконано у форм-факторі USB-Stick, живляться від інтерфейсу USB і мають вбудований програматор / відлагоджувач, який підтримується в інтегрованому середовищі розробки MPLAB X.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.