Хост контролер USB 2.0 Hi-Speed від FTDI

22.11.2012

FDI313HКомпанія Future Technology Devices International (FTDI) розширює хост контролером FT313H свою пропозицію USB-рішень. Елемент підтримує USB 2.0 Hi-Speed (480 мегабіт / с), а також Full-Speed (12 мегабіт / с) і Low-Speed (1,5 мегабіт / с) рішення. Елемент працює від напруги 3,3 В; I / O-рівень конфігурується в межах від 1,8 до 3,3 В і струм споживання близько 78 мА в робочому режимі і менше 200 мкА в режимі очікування. Інтегрована пам’ять High Speed RAM обсягом 24 Кбайт здійснює передачу даних і буферизацію.

Мультиплексний інтерфейс здійснюється через інтерфейси універсальної 16-розрядної шини, NOR або SRAM здійснює зв’язок на рівні друкованої плати і зменшує кількість висновків ІС. Так як підтримується режим DMA (Direct Memory Access), ІС просто може поєднуватися з системним мікроконтролером з метою поліпшення підключення даних і підвищення швидкостей передачі.

Спадний порт мікросхеми FT313H може бути налаштований так, що він буде представляти собою зарядний USB-пристрій для кінцевого пристрою. При цьому в розпорядженні виходить на вибір Charging Downstream Port (CDP) або Dedicated Charging Port (DCP), що відповідає специфікації заряду батарей.

При створенні такого стандартизованого USB-каналу зарядки між вбудованим хостом і периферією можливий підвищений зарядний струм від 0,5 до 1,5 А. FT313H функціонує в робочому температурному діапазоні від -40 до +85 ° C. Елемент поставляється в 64-контаткних корпусах QFN, LQFP і TQFP, відповідних вимогам директиви RoHS.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.