Holtek анонсує серію 32-бітних мікроконтролерів на базі ядра Cortex-M3

27.07.2011

Мікроконтролери на базі ядра Cortex-M3 HT32F125x Компанія Holtek, відповідно до загальної та поступової традицією розвитку мікроконтролерів від 8 – і 16-розрядних до 32-розрядним, анонсувала випуск 32-бітових Flash-мікроконтролерів на базі ядра Cortex-M3 серії HT32F125x.

Нові 32-бітові мікроконтролери загального призначення мають робочу частоту 72 Мгц (продуктивність 90 DMIPS), широкий діапазон робочих напруг 2.7 В – 3.6 В, і зберігають працездатність в широкому діапазоні температур від -40 С до +85 ° С. Завдяки включенню до складу мікроконтролера функцій внутрішньосхемного та внутрішньосистемного програмування, користувачі отримують можливість простого і швидкого оновлення ПЗ, що підвищує ефективність і гнучкість кінцевого продукту.

Мікроконтролери мають вбудовану Flash-пам’ять об’ємом від 8 КБайт до 32 КБайт, SRAM – від 2 КБайт до 8 КБ, високошвидкісний 12-бітний 8-канальний АЦП і кілька вдосконалених модулів таймера загального призначення. Модуль таймера загального призначення був повністю розроблений компанією Holtek і підтримує функції таймера/лічильника, порівняння, захоплення, ШІМ з різними режимами і функцію генерації одиночного імпульсу. Важливе увагу було приділено керуванню живленням мікроконтролера, в результаті мікроконтроллер отримав кілька режимів роботи, вбудовану схему скидання при подачі живлення, вбудовані модулі моніторингу напруги живлення. На додаток до можливості роботи від зовнішнього кварцового резонатора, мікроконтроллер має вбудований точний RC осцилятор, що надає основні частоти 32 кГц і 8 МГц.

Пристрій випускається в 48-вивідному корпусі LQFP і має до 32 ліній введення/виведення загального призначення. Додаткова периферія, що входить до складу мікроконтролера, включає в себе:
- годинник реального часу,
- операційні підсилювачі і компаратори,
- USART,
- SPI інтерфейс,
- I2C інтерфейс і ін

Галузі застосування мікроконтролерів:
- медичні пристрої та прилади,
- комп’ютерна периферія,
- побутова техніка,
- портативні пристрої.

З метою підтримки розробників, компанія також випускає недорогу налагоджувальну платформу e-Link32, програмні бібліотеки. Крім того, робота з даними мікроконтролерами підтримується в інтегрованому середовищі розробки компаній Keil, IAR і CooCox. Така всебічна підтримка гарантує користувачам, що їх проекти будуть повністю налагоджені і завершені дуже швидко і ефективно.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.