ARM анонсувала 4-ядерний процесор Cortex-A15 Hard Macro

18.04.2012

ARM Cortex-A15   Компанія ARM анонсувала доступність нового високопродуктивного та енергоефективного процесора для мобільних пристроїв нового покоління – ARM Cortex-A15 MP4 Hard Macro.

   Даний чіп виготовляється за нормами 28-нанометрового технологічного процесу. Він являє собою 4-ядерне рішення, здатне працювати на частоті до 2 ГГц. При цьому, згідно завіренню розробників, процесор ARM Cortex-A15 MP4 Hard Macro забезпечує продуктивність на рівні 20000 DMIPS (Dhrystone мільйонів інструкцій у секунду – мільйонів інструкцій у секунду в синтетичному тесті Dhrystone), що в кілька разів перевищує продуктивність пристрою Cortex-A9 Hard Macro, але при цьому володіє порівнянним рівнем енергоспоживання. Досягти значного приросту продуктивності при збереженні колишнього рівня енергоспоживання вдалося не тільки завдяки використанню 28-нанометрового технологічного процесу, але і за рахунок застосування технології NEON SIMD. Відзначається, що новий чіп є результатом комбінації інтелектуальної власності ARM, Artisan і CoreLink.

   Як відзначають розробники, процесор ARM Cortex-A15 MP4 Hard Macro може використовуватися в складі високопродуктивних мобільних пристроїв, наприклад, ноутбуках і пристроях корпоративного рівня. Дизайн жорсткого макросів дозволяє виробникам кінцевих пристроїв швидше приступити до виготовлення своєї продукції на базі даних чіпів, не чекаючи, поки інші партнери ARM випустять власні модифікації процесорів.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.