100-ватні DC / DC-перетворювачі в 1/16-Brick-формате

23.11.2012

ULS-512-D48P-CКомпанія Murata анонсує повністю регульовані DC / DC-перетворювачі серії ULS. Вироби потужністю 100 Вт в 1/16-Brick-формате призначені для розподілених систем енергопостачання та архітектур з проміжними напругами. Серія ULS досягає за даними виробника значення ККД до 92% (у версії з вихідною напругою 12 В) і 91% (у моделей з вихідним напругою 3,3 В і 5 В).

Серія ULS містить три версії, з вихідним напругою 3,3 В, 5 В і 12 В на вибір. У стандартному варіанті пропонується діапазон вхідної напруги від 36 В до 75 В, виконуються вимоги до ізоляції згідно з нормами EN60950 (до 2,250 В постійної напруги), забезпечується можливість дистанційного включення-виключення, є захист від перегріву і від перевантаження і проводиться відключення при пониженні напруги.

Вихідна напруга може виставлятися в межах ± 10% від номінального значення, щоб мати можливість компенсації падіння напруги в лінії передачі споживачеві або мати можливість відповідати спеціальним вимогам певних додатків.

При використанні виведення дистанційного вимірювання (Remote-Sense) може бути досягнута точність регулювання ± 0,2% у всьому діапазоні вхідної напруги і при всіх навантажувальних умовах. Модулі можуть поставлятися у виконанні для наскрізного або для поверхневого монтажу і розраховані на робочий температурний діапазон від 40 ° C до +85 ° C.


Написати коментар

Ви повинні зареєструватись на порталі, щоб отримати право залишити коментар.